Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Dongyang Gelite manyetik sanayi Co, Ltd
Ekleyin: Shangdong sanayi bölgesi Nanshanghu, Hengdian Town, Dongyang şehir Zhejiang eyaleti Çin
Tel: 0579-86575010
Mafya: 13819943021
Faks: 0579-86560328
E-posta: sale@great-mag.com
Web: www.great-mag.cn
Skype: Sydney Huang

Hot Tags: NdFeB MagnetMagnetic ButtonFerrite MagnetsSpecial Shaped MagnetRubber Magnet

Büyük Endüstriyel Mıknatıslar

Büyük Endüstriyel Mıknatıslar

Kullandığımız neredeyse her ürünün üretiminde Endüstriyel Mıknatıslar zaten kullanılıyor. Mıknatıslar, vücudu oluşturan su molekülleri üzerinde hareket eder. Her araç boyutuna uyacak küçük, orta ve büyük mıknatıslar vardır.

Ürün ayrıntıları

Kullandığımız neredeyse her ürünün üretiminde Endüstriyel Mıknatıslar zaten kullanılıyor. Mıknatıslar, vücudu oluşturan su molekülleri üzerinde hareket eder. Her araç boyutuna uyacak küçük, orta ve büyük mıknatıslar vardır.

Özelleştirilmiş mıknatıslar, bir firmanın logolarını ve sloganlarını, uygun gördükleri diğer faydalı bilgileri ve çok çeşitli insanlara sahip olmasını sağlar. Hem küçük hem de büyük işletmeler için şu anda çok sıcak bir seçenek. Araba mıknatısları reklam için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir iş mıknatısı, kartvizit olarak görünecek şekilde tasarlanmış ve tasarlanmış bir mıknatıstır. Mıknatıs, son derece basit bir tanımla, genellikle, doğal özellikleri ya da içinden geçen bir elektrik akımı nedeniyle diğer demir nesnelere doğru çeken bir demir parsel anlamına gelir.

u = 2715393774,3217497633 & fm = 27 & gp = 0.jpg


Çift mıknatıslar, belirli yerlerde alet boşluğu ve düzgün sıkma sağlamak için manyetik bir mandren ile kullanılabilir. Kaldırma mıknatısları sadece çok geniş bir yelpazeye ulaşmakla kalmaz, aynı zamanda işletmelerin istediklerini ve neye ihtiyaç duyduklarını tam olarak anlamalarına yardımcı olur. Özelleştirilmiş Mıknatıslar Benzersiz bir mıknatıs geliştiren eşsiz bir fikir, bir işletmenin fark edilme şansını arttırır. Özelleştirilmiş mıknatıslar hakkında harika olan şey, adınızı potansiyel müşterilerle birlikte mevcut duruma getirmektir.

Blok mıknatıslar, her biri değişen bileşim tiplerine sahip olan çok sayıda mıknatısdan yapılabilir. Mevcut dünyada büyük önem taşırlar. Sinterlenmiş NdFeB daimi mıknatıslar farklı eylemlerle oluşturulur.

Tek bir birimin yönetmesi için çok uzun olan ağır yükler için birkaç mıknatıs kullanılabilir. Ağır iş yükleri ile iş yerinde sürekli mıknatıslar sıklıkla kullanılır. Bu nedenle mıknatısların özelliklerini göz önünde bulundurarak, kalıcı mıknatıs ve elektromıknatıs seçmeye özen göstermeliyiz.

Manyetik kaldırıcılar hem kaliteli hem de işçilikle ilgili avantajlar sağlar. Esasen, mıknatıslı kaldırıcıların iki ana çeşidi vardır. Nadir toprak mıknatıslardan yapılmıştır. Onlar şimdi birçok endüstrinin kullandığı temel ekipmanlardır.

u = 3375299871,2426211325 & fm = 27 & gp = 0.jpg


Mıknatıslar bir dizi görev için kullanılabilir, ancak ağır iş amaçlı endüstriyel donanımlara ihtiyaç duyduğunuzda, endüstriyel mıknatıslar bolluk içinde sağlamlık ve güvenilirlik sağlar. Neodimyum mıknatıslar, çeşitli uygulamalarda kullanılır. İç kristal yapıları nedeniyle demanyetizasyona karşı çok yüksek direnç gösterirler. Bir neodimyum mıknatıs, aynı büyüklükte başka bir mıknatıs türünden daha fazla kaldırabilir. Seramik ve neodim mıknatıslar da çeşitli dezavantajlara sahiptir. Bugün nereye giderseniz gidin, güçlü neodim mıknatısları her zaman harekete geçirebilirsiniz.

Yakın seçimde, birçok farklı alan mümkündür. Her yüzeyde birkaç kutup seti vardır. Mıknatısın tek yüzündeki kutup aralığı da düşünmek için önemlidir. Belirli bir uygulama için yanlış mıknatıs türünü seçmek, son derece tehlikeli ve hatta muhtemelen ölümcül olabilir. Stoklarımız veya satışa hazır mıknatıslarımız gereksinimlerinizi karşılamıyorsa, özelliklerinizi yerine getirmek için hızlı bir şekilde değiştirilebilecek bir şeyimiz olduğu için mükemmel bir şansımız vardır. Gereksinimlerinize göre çok çeşitli şekiller seçebilirsiniz. İkincisi, daha geniş bir dizi yaka iğneli ürün stiline sahip olacaksınız.


Hot Tags: Büyük Endüstriyel Mıknatıslar, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, satın almak, satılık
ilgili ürünler
Email Us
Sorgulama
Dongyang Gelite manyetik sanayi Co, Ltd
Copyright © Dongyang Gelite manyetik sanayi Co, Ltd, tüm hakları saklıdır.