Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Dongyang Gelite manyetik sanayi Co, Ltd
Ekleyin: Shangdong sanayi bölgesi Nanshanghu, Hengdian Town, Dongyang şehir Zhejiang eyaleti Çin
Tel: 0579-86575010
Mafya: 13819943021
Faks: 0579-86560328
E-posta: sale@great-mag.com
Web: www.great-mag.cn
Skype: Sydney Huang

Hot Tags: NdFeB MagnetMagnetic ButtonFerrite MagnetsSpecial Shaped MagnetRubber Magnet

Endüstriyel Sınıf Mıknatıslar

Endüstriyel Sınıf Mıknatıslar

Mıknatısları takmak istediğiniz nesneye veya yüzeye üç veya daha fazla şerit takın. Endüstriyel mıknatıslar endüstriyel kullanım için üretilmiştir. Metalik safsızlıkları gidermek için seramik üretiminde kullanılırlar. Enforcer Forklift Mıknatısı, endüstride bulunabilecek en etkin forklifttir.

Ürün ayrıntıları

Mıknatısları takmak istediğiniz nesneye veya yüzeye üç veya daha fazla şerit takın. Endüstriyel mıknatıslar endüstriyel kullanım için üretilmiştir. Metalik safsızlıkları gidermek için seramik üretiminde kullanılırlar. Enforcer Forklift Mıknatısı, endüstride bulunabilecek en etkin forklifttir.

Mıknatıslar çeşitli görevler için kullanılabilir, ancak ağır hizmet tipi endüstriyel donanımlara ihtiyaç duyduğunuzda, endüstriyel mıknatıslar bolluk içinde sağlamlık ve güvenilirlik sağlar. Ayrıca her çeşit plastik ve cam mamul üretiminde rutin olarak kullanılırlar. Neodimyum mıknatıslar, çeşitli uygulamalarda kullanılır.

Bununla birlikte, mıknatıslar sıklıkla tekrar bir araya getirilebilir. Mıknatıslar ve manyetik teknoloji, madencilik pazarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Mıknatıslar daha sonra güçlü bir akıya neden olur ve bu da çaba harcamadan veya üstün organizasyon için nesneler eklemenizi kolaylaştırır. Büyük seramik mıknatıs yelpazemizle asla yanlış gitmeyebilirsiniz. Sinterlenmiş NdFeB daimi mıknatıslar çeşitli eylemlerle oluşturulur.

sdhjml.jpg


Mıknatıs, şirket veya eğlence için günlük olarak kullanılabilir. Neodim mıknatıslar seramik mıknatıslardan nispeten daha maliyetlidir. N42, N52 veya N42SH gibi farklı sınıflarda gelirler. Neodimyum mıknatıs, tam boyuttaki diğer herhangi bir mıknatıstan daha fazlasını kaldırabilir. Neodimyum mıknatıslar, yapıldıkları malzemeyle tamamen derecelendirilmiştir. Uyarı Neodimyum mıknatısların güçlü bir manyetik çekişi vardır ve dikkatle yönetilmelidir.

Mıknatıslar dikkatle ele alınmalıdır. Nikel alerjiniz varsa, lütfen temasın ne kadar alerjiye yol açtığı bilinmediğinden mıknatıslara dokunmayın. Seramik mıknatıslar manyetize etmek için bir esinti. Tüm mıknatıs alaşımlarında olduğu gibi, yapısal eleman olarak kullanılmamalıdır. Seramik ve neodim mıknatıslar da çeşitli dezavantajlara sahiptir.

Maksimum performansın gerekli olduğu yerlerde daha yüksek dereceler kullanılmalı ve mıknatıs için kullanılabilir alan sınırlı ve artırılamaz. N42 sınıfı ekonomik bir fiyat için yüksek performans sağlar. N42'nin üzerindeki dereceler daha pahalı olma eğilimindedir ve fiyattaki artış performanstaki artışa orantısız olabilir. Bir öğretmen, çıraklıkların, görünüşte, mizahi görevlerde bile çalışmaya hazır olduklarında öğrenmeye niyetli olduğunu bilir.

sdghhj.jpg


Endüstriyel Sınıf Mıknatısların Gizli Sırrı

Ucuza ne elde ederseniz edin. Bazen bir ayna kullanmak, bir tamircinin ne yaptığını öğrenmesi için tek yoldur. Gerçek video çalışmasının bir kısmı da laiktir. Hizalama prosedürü de oldukça basittir. Her yolun nihai sonucu, çubuktaki elektronların tam yönde dönmesini sağlamaktır.

Mıknatısın gücünü artırmak bobinlerin miktarını arttırmakla mümkündür. Biraz daha büyük bir N42 mıknatısı kullanarak bir N52 mıknatısı olarak kesin gücü alabilirsiniz. Ayrıca, çok düşük sıcaklıklarda elektriğe karşı direncini kaybettiği için süperiletken araştırması için çok büyük bir aday.

Endüstriyel Sınıf Mıknatıslar Hakkında Yeni Fuss

Demir, özellikle çelik gibi alaşımlar hazırlamak için farklı elemanlarla karıştırıldığında çok değerlidir. Sıralama Metallerin ayrıştırılması tüm sürecin önemli bir parçasıdır. Metal, nükleer güç istasyonlarının bir parçası olan boruları üretmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle, teknik olarak paslanmaz çelik, krom ve nikelin katılmasıyla birlikte yüksek alaşımlı bir çeliğe sahiptir, fakat belirli özellikler ve uygulamalar nedeniyle, çelik imalat pazarında ayrı bir kategori olarak kabul edilmektedir. Karbon ve nikelin dahil edilmesine bağlı olarak 3 sınıfa ayrılabilir. Alnico çeliği gibi manyetik alaşımlar da kobalt yardımıyla üretilir.


ufgfggf.jpg

Büyük miktarlarda demir oksit ciddi çevresel sorunlara yol açabilir. Bileşikleri, tüm dünyada beyaz boya oluşturulmasında da kullanılmaktadır. Kimyasal pazarda yararlı olan aldehidlerin sokulmasında bazı kobalt bileşikleri kullanılmaktadır. Atıklardan gelen kimyasal maddeler de toprağa doğru yol alabilir ve kirliliğe neden olabilir. Enerji üretmek için bir dizi atık kullanılmaktadır, ancak hala yetersizdir. Daha fazla kompakt malzeme için, çok küçük parçaları özel gravürleriyle ayırmak için su kullanmak mümkündür. Elektrik elektronlardan oluştuğu için, önceki yöntemin en verimli hale geldiği büyük bir varsayımdır.


Hot Tags: Endüstriyel Sınıf Mıknatıslar, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, satın almak, satılık
ilgili ürünler
Email Us
Sorgulama
Dongyang Gelite manyetik sanayi Co, Ltd
Copyright © Dongyang Gelite manyetik sanayi Co, Ltd, tüm hakları saklıdır.